Suni Lee Net Worth: kaip olimpinis gimnastas uždirba pinigų

$config[ads_kvadrat] not found
Anonim

Koks nugalėtojas! Trečiadienį, liepos 28 d., JAV gimnastė Sunisa „Suni“ Lee 2021 m. Tokijo olimpinių žaidynių daugiakovės varžybose iškovojo aukso medalį. čempionato metu ji tapo Amerikos didvyre, o gerbėjams įdomu, kiek Minesotos gimtoji uždirba iš savo gimnastikos karjeros.

Tačiau elitinio sportininko grynoji vertė yra šiek tiek paslaptis. Jokios prekybos vietos nepranešė apie Suni skaičių, tačiau, sprendžiant iš jos praeities ir dabartinių medalių laimėjimų, akivaizdu, kad ji iš savo sporto gauna nemažas pajamas.

Auburno universiteto naujokas iškovojo aukso, sidabro ir bronzos medalius 2019 m. pasaulio čempionate Štutgarte, Vokietijoje. Prieš atsiimdama šiuos apdovanojimus, Suni laimėjo 2017 m. Ramiojo vandenyno čempionatą Medeljine, Kolumbijoje. Jaunimo lygio varžybose ji parsivežė vieną aukso ir tris sidabro medalius. Nors suma neaiški, atrodo, kad kiekvienas laimėjimas yra su piniginiais prizais.

Dabar, kai Hmongų žvaigždė iškovojo du medalius – vieną aukso universalų ir vieną sidabrą su likusia JAV komanda – šis piniginis prizas taip pat turės įtakos jos grynajai vertei. Remiantis CNBC 2018 m. ataskaita, olimpiniams sportininkams mokama 37 500 USD už aukso medalį, 22 500 USD už sidabro medalį ir 15 000 USD už bronzos medalį. Tai reiškia, kad Suni iš Tokijo namo parveš 60 000 USD.

Atlikėja taip pat turi galimybę sudaryti pagrindinius patvirtinimo sandorius dėl savo istorinių laimėjimų. Be to, ji turi galimybę bendradarbiauti su prekių ženklais, kad galėtų skelbti mokamus socialinių tinklų įrašus, atsižvelgiant į tai, kad jos stebėtojų yra milžiniški 500 000.

Suni gegužę atviravo apie tai, kaip sunku buvo laukti olimpiados, kai jos buvo atidėtos dėl koronaviruso pandemijos. „Tiesiog nenorėjau matyti savęs, kaip atsigaunu“, – sakė ji Elle. „Nenoriu nuvilti savo trenerių ar tėvų. Tačiau atrodo, kad ji pasielgė priešingai ir iš karantino išėjo stipresnė nei bet kada anksčiau.

Tiesą sakant, net Suni gimnastikos herojė Nastia Liukin, kuri pati yra penkis kartus olimpinių žaidynių laimėtoja, įžvelgė joje didybę. „Jos, kaip gimnastės, sugebėjimai, ypač jos rutina, yra neįtikėtini“, – portalui sakė rusų kilmės sportininkė. „Tačiau tai neprilygstama psichinė jėga, kurią ji parodė sunkiausiu savo gyvenimo laikotarpiu, daro ją tokiu žmogumi, kokia ji yra.“